ZELENÁ ZAHRADA ZNOJMO

Prodej čerstvé zeleniny, ovoce, uzenin, mléčných výrobků a lahůdek

ZAHRADNICTVÍ

V našem zahradnictví nabízíme bohatý sortiment okrasných i ovocných keřů, listnatých i jehličnatých stromů, balkonovky, skalničky, letničky, trvalky, bylinky a mnoho dalšího. Ať už máte okrasnou či užitkovou zahradu, u nás si jistě vyberete z velkého množství rostlin. Pokud si nevíte rady, které rostliny se do vaší zahrady hodí, rádi vám předáme naše odborné zkušenosti a poradíme vám s výběrem vhodných rostlin pro vaši zahradu, s jejich zasetím i následnou péčí.

Pro užitkové zahrady nabízíme zdravé a kvalitní ovocné stromy k výsadbě, keře v balech, prostokořenné nebo dodávané v plastových kontejnerech. Z ovocných stromů si můžete vybrat například broskvoně, jabloně, hrušně, švestky či třešně. V našem sortimentu nesmí chybět ani plodící keře či rané, pozdní nebo stále plodící jahodníky.

Pokud máte zahradu spíše okrasnou, jistě si vyberete z nepřeberného množství sazenic, které v našem zahradnictví nabízíme. Skalkám pak velice sluší zakrslé jehličnany, okrasné trávy nebo keře. Zakoupit si u nás také mnoho druhů rostlin pro založení živých plotů, od tůjí po bobkovišně.

Pro vaši kuchyň pak nabízíme soriment bylinek, které můžete pěstovat jak v záhonu, tak některé druhy i na okně v truhlíku.